Copyright © 2024 Tüm hakları Basın Bültenin - basinbultenin.com'da saklıdır.

Basın Bültenin – Basinbultenin.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Ak Parti’nin 31. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Kızılcahamam’da Gerçekleşti

Ak Parti’nin 31. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Kızılcahamam’da Gerçekleşti

Haberci Haberci - - 2 dk okuma süresi
16 0

Ak Parti’nin 31. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, Kızılcahamam’da yoğun gündemle gerçekleşti. Partinin önemli isimleri, seçim analizi, Meclis gündemi ve dış politika konularını ele aldı. İşte toplantıda yaşananlar:

Geniş Gündemle Başlayan Çalışma Kampı

Toplantı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açılış konuşmasıyla başladı ve Genel Başkan Yardımcıları seçim sonuçlarının analizini sundu. İl il seçim sonuçları değerlendirildi ve Meclis çalışmaları ele alındı.

Ekonomi ve Enerji Oturumları

İlk gün, ekonomi, enerji ve tarım oturumları yapıldı. Enflasyonla mücadele konusunda hazırlanan yol haritası değerlendirildi. Hazine ve Maliye Bakanı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı alanlarıyla ilgili sunumlar gerçekleştirdi.

Adalet, Güvenlik ve Dış Politika Sunumları

Çalışma kampının ikinci gününde adalet, güvenlik ve dış politika sunumları yapıldı. Genel istişare ve değerlendirme toplantısı da gerçekleştirildi.

Toplantı Erdoğan’ın Konuşmasıyla Sona Erdi

Toplantının son gününde geniş katılımlı “Genel İstişare ve Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirildi. Ak Parti’nin Kızılcahamam çalışma kampı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasıyla sona erdi.

Gelecek Çalışma Kampı Temmuz’da

Temmuz ayının ilk haftasında, AK Parti belediye başkanlarının katılımıyla yine Kızılcahamam’da bir çalışma kampı daha yapılacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir