Copyright © 2024 Tüm hakları Basın Bültenin - basinbultenin.com'da saklıdır.

Basın Bültenin – Basinbultenin.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kamboçya Heyetiyle İşbirliği Anlaşması İmzaladı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kamboçya Heyetiyle İşbirliği Anlaşması İmzaladı

Haberci Haberci - - 2 dk okuma süresi
17 0

Fahrettin Altun, Kamboçya Heyeti ile Görüştü

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kamboçya Başbakan Yardımcısı, Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanı Sok Chenda Sophea ve beraberindeki heyet ile İletişim Başkanlığında bir araya geldi. Altun, görüşmede Sophea’yı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İlişkilerin Derinleşmesi ve Yeni Boyutlar Kazanması

Altun, Türkiye ile Kamboçya arasındaki ilişkilere büyük önem verdiklerini vurgulayarak, karşılıklı ziyaretler ve imzalanan anlaşmaların ilişkilerin derinleşmesi ve yeni boyutlar kazanması adına önemli adımlar olduğunu belirtti.

Medya Alanındaki İşbirliği Önem Arz Ediyor

Altun, Türkiye ile Kamboçya arasındaki dostluğun iletişim ve medya alanındaki anlaşmalara yansıdığını belirterek, Kamboçya Resmi Haber Ajansı ile Anadolu Ajansı arasında kurulan işbirliğini önemsediklerini ve medya alanındaki işbirliğinin her alana olumlu yansıyacağını ifade etti.

Dezenformasyonla Mücadelede Önemli Adımlar Atıldı

Altun, Türkiye’nin dezenformasyonla mücadele konusunda ulusal, bölgesel ve küresel düzeyde önemli çalışmalar yaptığını vurgulayarak, medya ve iletişim alanındaki işbirliğinin iki ülke ilişkilerine olumlu katkı sağlayacağını belirtti.

İmzalanan Mutabakat Zaptıyla İşbirliği Güçleniyor

Sok Chenda Sophea ise Türkiye ile medya ve iletişim alanında yakın çalışmaktan, işbirliğini güçlendirmekten ve deneyim paylaşımından memnuniyet duyacaklarını ifade ederek, Fahrettin Altun ile iki ülke arasındaki mutabakat zaptını imzaladılar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir