Copyright © 2024 Tüm hakları Basın Bültenin - basinbultenin.com'da saklıdır.

Basın Bültenin – Basinbultenin.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Doppler & kristal petro kimya madeni yağları

Doppler & kristal petro kimya madeni yağları

admin admin - - 3 dk okuma süresi
30 0

Kristal Petrokimya Nakliye İnşaat Plastik Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti Yükselen Türk Sanayisinin her sektörünün madeni yağ ihtiyacını karşılamak adına sektörü- nün en seçkin uzman ekibi ile kurulmuş firmamız Düzce’de 3500 m2’lik fabrikamızda en modern makine, ekipman ve laboratuvarımızla hizmet vermektedir.

Düsturumuz üstün kaliteli ürünler üretip, müşterilerimizin beklenti ve taleplerini en hızlı şekilde karşılamaktır. Kristal Petrokimya olarak gelişmeye büyümeye giden yolun sürekli olarak kendini geliştirme ile yenilikçi atılımlar olduğunu bilincinde, daimi emin adımlarla müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğu bir rota çizip bu seyirde ilerlemekteyiz.

En kaliteli baz yağlar ve katık paketlerini kullandığımız üretim prosesimizde Endüstriyel Yağlar, Otomotiv ve Ağır Hizmet Araçları, Traktör Yağları, Motosiklet Yağları, Tek Dereceli Yağlar, Dişli Ve Transmisyon Yağları, Hidrolik Sistem Yağları ve Spesifik ürünler portföyümüzü sürekli olarak yenileyip geliştirmekteyiz.

Mesai saati gözetmeksizin 7/24 verdiğimiz teknik desteğimizle proseslerde kullanılacak en doğru ürünü tespit etme, yönlendirme ve uygulama noktasında müşterilerimizin yaşadığı ve potansiyel yaşayacağı teknik problemleri çözmemizle rakiplerimizden bir adım önde kalmayı hedefleyip, gelecek olumlu geri dönüşler ile kendimizi başarılı adletmekteyiz. Kristal Petrokimya olarak sizi dinliyor, anlıyor ve madeni yağlarla ilgili en doğru hizmeti veriyoruz.

VİZYONUMUZ

Müşterileri odaklı, inovatif ve değer katan ürünlerimiz ile global madeni yağ sektöründeki pazar payımızı arttırmak. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini arttırmak. Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.

Dünya ve ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak. Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, yenilikçi ve girişimci olmak. Madeni yağ sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak. Madeni yağ sektöründe Ar-Ge, üretim, satış ve mühendislik faaliyetlerini entegre ederek sürekli gelişmek.

Saygılarımızla.

İlgili Yazılar