Copyright © 2024 Tüm hakları Basın Bültenin - basinbultenin.com'da saklıdır.

Basın Bültenin – Basinbultenin.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İstanbul Şişli Kuştepe’de Nakliye Kamyonu Kaza Yaptı

İstanbul Şişli Kuştepe’de Nakliye Kamyonu Kaza Yaptı

Haberci Haberci - - 2 dk okuma süresi
14 0

Şoförün Freni Patladı, Ev Duvarına Çarptı

İstanbul Şişli Kuştepe İnönü Caddesi’nde saat 14.00 sıralarında, ev eşyaları taşıyan nakliye kamyonunun yokuştan indiği esnada freni patladı. Kamyon şoförü Musa Potur, olası bir kazayı önlemek için bir evin bahçe duvarına çarptı. Kaza sonucu kamyonda bulunan 3 kişi hafif şekilde yaralandı ancak kendi imkanlarıyla araçtan çıkmayı başardılar.

Olay Yerine İtfaiye ve Polis Ekipleri Sevk Edildi

Olayı görenlerin ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılara ilk müdahale olay yerinde yapılırken, polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı. Kaza sırasında yolda kimsenin olmaması, olası bir facianın önüne geçti.

Şoför Musa Potur’un Açıklamaları

Kazayı yapan kamyonun şoförü Musa Potur, “Yukarıda fren patladı. Çocuklara zarar gelmesin diye ‘Yolda kimse kalmasın’ diye bağırarak duvara çarpmayı tercih ettim. Karşıdaki ev yıkılacak diye endişelendim ve buraya çarpmayı seçtim” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Güvenlik Kamerasına Yansıyan Kaza Anı

Kaza anı bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde kamyonun yokuştan hızla ilerleyerek evin bahçe duvarına çarparak yan yatması net bir şekilde görülebiliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir