Copyright © 2024 Tüm hakları Basın Bültenin - basinbultenin.com'da saklıdır.

Basın Bültenin – Basinbultenin.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Mersin’de Zincirleme Trafik Kazası: 10 Kişi Hayatını Kaybetti

Mersin’de Zincirleme Trafik Kazası: 10 Kişi Hayatını Kaybetti

Haberci Haberci - - 2 dk okuma süresi
18 0

10 Kişinin Öldüğü Kazada Şoför Tutuklandı

Mersin’de, TAG Otoyolu’nda meydana gelen zincirleme trafik kazasında 10 kişi hayatını kaybetti, 40 kişi yaralandı. Kazaya karışan yolcu otobüsünün sürücüsü tutuklandı.

Kazada Yaşamını Yitirenlerin Kimlikleri Belirlendi

Olayın yaşandığı Yenice Mahallesi mevkisinde hayatını kaybeden 10 kişinin kimlikleri belirlendi. Ölenler arasında Ozan Kılıç, Serhat Taraman, Elif Taraman, İpek Taraman, Birsen Çiftsüren, Mehmet Kaplan, Halil Şimşek, Taha Acet, Sultan Acet ve Ayla Çelik Teymen bulunmaktadır.

Yaralılar Farklı Hastanelerde Tedavi Altında

Kazada yaralanan 40 kişiden 8’inin durumu ağır. Yaralılar, çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı. Tarsus Devlet Hastanesi, Mersin Şehir, Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Adana Şehir, Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Çukurova Devlet Hastanesi ve Tarsus’taki bir özel hastanede tedavilerini sürdürmektedir.

Vali Ziyarette Bulundu

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, beraberinde AK Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı ve Tarsus Kaymakamı Mehmet Ali Akyüz ile yaralıları ziyaret etti. Hastanedeki yaralılar ve ailelerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Trafik Kazası Detayları

Star Diyarbakır firmasına ait bir yolcu otobüsünün karıştığı kazada 2 otomobil ve 1 kamyona çarpıldı. İlk kazada 10 kişi hayatını kaybederken, diğer kazada 6 kişi yaralandı. Olayın ardından uzun süre trafiğin aksadığı yol, araçların kaldırılmasıyla normale döndü.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir