Copyright © 2024 Tüm hakları Basın Bültenin - basinbultenin.com'da saklıdır.

Basın Bültenin – Basinbultenin.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Milli Futbolcular EURO 2024’e Hazır

Milli Futbolcular EURO 2024’e Hazır

Haberci Haberci - - 2 dk okuma süresi
21 0

Kaan Ayhan ve Ferdi Kadıoğlu, Taraftar Desteğinin Önemini Vurguladı

Milli futbolcular Kaan Ayhan ve Ferdi Kadıoğlu, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası öncesinde Almanya’da düzenlenecek etkinliğin taraftar desteğinin performanslarını artıracağına inandıklarını açıkladı.

Kaan Ayhan: “Arkadaşlık ve Aile Duygusu Başarı Getirecek”

Kaan Ayhan, milli takımda oluşan güçlü arkadaşlık ortamının başarıyı getireceğine inandığını belirterek, Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olmak için ellerinden gelen mücadeleyi verdiklerini vurguladı. Aynı zamanda Türk taraftarların desteğinin performanslarını olumlu yönde etkileyeceğini vurguladı.

Ferdi Kadıoğlu: “Yüksek Motivasyon ve Takım Ruhu”

Ferdi Kadıoğlu ise takımın yüksek motivasyonu ve birlikte oluşturdukları takım ruhuyla Almanya’da güzel sonuçlar elde edeceklerine inandıklarını belirtti. Ligdeki rekabeti geride bırakarak tamamen milli takıma odaklandıklarını söyledi.

Kaan Ayhan: “Her Şey Bizim Elimizde”

Kaan Ayhan, F Grubu’nda oynayacakları maçlarda başarılarının kendi performanslarına bağlı olduğunu ifade ederek, “Her şey tamamen bizim elimizde. En iyi performansı sergilemek için çok iyi hazırlanıyoruz. Farklı pozisyonlarda oynayabilme esnekliği bizim avantajımız.” şeklinde konuştu.

Ferdi Kadıoğlu: “En Zor Maç İlk Karşılaşma Olacak”

Ferdi Kadıoğlu, genç ve tecrübeli kadrolarının Avrupa Şampiyonası’nda zorlu mücadelelere hazır olduklarını belirterek, ilk maçın en zorunun olacağını dile getirdi. Turnuvaya en iyi şekilde hazırlandıklarını ve taraftarların desteğiyle güzel sonuçlar elde edeceklerine inandıklarını söyledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir