Copyright © 2024 Tüm hakları Basın Bültenin - basinbultenin.com'da saklıdır.

Basın Bültenin – Basinbultenin.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Sözcü Gazetesi Yazarı Murat Muratoğlu, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin Adaylık Süreci Hakkında Konuştu

Sözcü Gazetesi Yazarı Murat Muratoğlu, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin Adaylık Süreci Hakkında Konuştu

Haberci Haberci - - 1 dk okuma süresi
21 0

Murat Muratoğlu’nun Açıklamaları

Sözcü Gazetesi yazarı Murat Muratoğlu, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi‘nin adaylık süreci hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Muratoğlu, Sözcü TV‘de Ebru Baki moderatörlüğünde yayınlanan Para Politika programına konuk oldu. Konuşmada, ülkedeki ekonomik sorunlar ve karar alma mekanizmasının işleyişi masaya yatırılırken, konu Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)‘na getirildi.

Muratoğlu, 18 Temmuz’da yapılması planlanan TFF başkanlık seçimi ile ilgili olarak mevcut başkan Büyükekşi’nin aday olup olmama konusundaki kararsızlığına dikkat çekti. “Aday mısınız?” sorusuna karşılık Büyükekşi’nin, ‘Bilmiyorum şu anda daha karar vermedim’ dediğini aktaran Muratoğlu, bu durumun siyasi iktidarın beklentileriyle ilişkili olduğunu vurguladı.

Büyükekşi’den Açıklama

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, TFF’de yapılacak başkanlık seçimiyle ilgili henüz aday olup olmayacağının belli olmadığını belirtti. Büyükekşi, “TFF seçimlerinden aday olup olmayacağım henüz belli değil. Daha sonra bunları konuşacağız, kamuoyuyla paylaşacağız.” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir