Copyright © 2024 Tüm hakları Basın Bültenin - basinbultenin.com'da saklıdır.

Basın Bültenin – Basinbultenin.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Fenerbahçe Başkanlık Yarışında Acun Ilıcalı’dan Flaş Açıklamalar

Fenerbahçe Başkanlık Yarışında Acun Ilıcalı’dan Flaş Açıklamalar

Haberci Haberci - - 1 dk okuma süresi
17 0

Acun Ilıcalı, Sports Digitale’a Özel Röportaj Verdi

Fenerbahçe’de başkanlık yarışı kızışırken, mevcut başkan Ali Koç’un yönetim listesinde yer alan Acun Ilıcalı, gündem yaratan ifadeler kullandı. Ilıcalı, Sportif Direktör Mario Branco ve transfer politikaları hakkında Sports Digitale adlı YouTube kanalına özel röportaj verdi.

Ilıcalı, Aziz Yıldırım ve Mourinho İddialarına Yanıt Verdi

Başkan adaylarından Aziz Yıldırım’ın, “Mourinho isterse Branco ile çalışabilirim” açıklaması üzerine Ilıcalı, Branco’nun yanıtını aktardı. Ilıcalı, Mourinho’nun takıma dair tespitlerini paylaşarak, “Branco ile 1,5 yıllık beraberlikleri var. Onların samimiyeti, benim Branco’yla samimiyetimden de yukarıda.” dedi.

Mourinho’nun Tavsiyeleri ve Hızlı Takım İsteği

Ilıcalı, Mourinho’nun transfer politikaları hakkında, “‘Puzzle’ın parçalarını yerleştirmemiz lazım. Takımımızın hızını artırmayı düşünüyor. Hocamızın takımı yavaş buluyor. Ofans tarafında hız eksikliği olduğunu belirtti.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin Avrupa Başarısı İçin Doğru Oyuncuların Montajı

Ilıcalı, takımın hızını artırarak Avrupa başarısını hedeflediklerini belirterek, “Hocamızın felsefesine uygun doğru oyuncuları monte etmek lazım. Bu da zaman alacak.” ifadelerini kullandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir