Copyright © 2024 Tüm hakları Basın Bültenin - basinbultenin.com'da saklıdır.

Basın Bültenin – Basinbultenin.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’dan Ödül ve Hedef Dolu Açıklamalar

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’dan Ödül ve Hedef Dolu Açıklamalar

Haberci Haberci - - 2 dk okuma süresi
17 0

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Yılın Spor Yöneticisi” Seçildi

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, bir ödül töreninde “Yılın Spor Yöneticisi” seçilerek Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) Başkanı Murat Aksu’nun elinden ödülünü aldı. Üstündağ, bu ödülü alırken AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Üstündağ: “Voleybola Hizmete Devam Ediyorum”

Mehmet Akif Üstündağ, TFF başkan adayı olacağı iddiaları hatırlatıldığında voleybola hizmete devam ettiğini belirterek, önemli turnuvaların ve olimpiyatın olduğu bir dönemde voleybola odaklandığını vurguladı. Üstündağ, futbolda da başarılar dileyerek, önümüzdeki 2024 Avrupa Şampiyonası’nda güzel sonuçlar alacaklarına inandığını söyledi.

Üstündağ: “Takım Oyunuyla Başarıya Ulaştık”

Üstündağ, aldığı her ödülün arkasında ekibi, oyuncuları ve camiasının olduğunu belirterek, takım oyunuyla bu başarılara ulaştıklarını ifade etti. Spor dünyası dışında ödül almanın ayrı bir gurur olduğunu dile getiren Üstündağ, camiasını temsil etmenin kendisine ayrı bir mutluluk verdiğini söyledi.

Üstündağ: “Hedefimiz Olimpiyat Madalyası”

A Milli Kadın Voleybol Takımı hakkında da konuşan Üstündağ, takımın finallere kalma hedefine odaklandıklarını belirterek, tarihte bir olimpiyat madalyasının olmadığını ve bu madalyaya talip olduklarını ifade etti. Üstündağ, takımın hırsı, isteği ve karakterini vurgulayarak, en iyi derecelerini geliştirmek istediklerini söyledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir